Giganci, którzy rządzili Ameryką.

Giganci, którzy rządzili Ameryką.

„Oczy tego wymarłego gatunku Gigantów, którego kości wypełniają kopce w całej Ameryce, patrzą na Niagare, tak jak teraz robimy to my.”

Abraham Lincoln, 1848 rok.

Królowie i Kultura Missisipiańska.

W niektórych punktach Zachodniej Wirginii wznoszą się kopce będące kluczem do zrozumienia prawdziwej historii Gigantów, rządzących ongiś Ameryką.

Kopce kultury Missisipiańskiej znajdziemy nie tylko w zachodniej Wirginii ale również w Charleston, Wheeling i Moundsville…

gi7

W 1883 roku, instytut Smithsonian wysyłał zespół archeologów na kopiec w Charleston. Zakrojone na szeroką skalę badania prowadzone były przez pułkownika Morrisa z w/w instytutu. Wykopaliska skupiły się na przebadaniu ponad 50 kopców w, których znaleziono liczne szkielety i artefakty.

Raport z wykopalisk wyraźnie wskazuje, że zespół odkrył wielu gigantów, których szkielety miały średnio 7’6 ” (~ 231 cm) wysokości i ozdobione były ciężkimi, miedzianymi bransoletkami nałożonymi na przeguby rąk.

gi1

Na ramienionach tych gigantów spoczywały trzy duże ozdobne płytki z miki. W innym kopcu, znaleziono dziesięć szkieletów normalnej wielkości otaczających kolejny gigantyczny szkielet, a także podziemia wypełnione miedzią i miką oraz różnymi ozdobami, przedmiotami religijnymi, łukami i metalowymi grotami.

Następnie, na głębokości dziewięciu metrów, odnaleziono inny gigantyczny szkielet otoczony resztkami trumny. W raporcie zauważono, że ten gigant miał wydłużoną czaszkę, innymi słowy, ten szkielet podobny był do tych znalezionych w Ameryce Południowej, Rumunii czy Egipcie.

gi3

Kolejne wykopaliska archeologiczne w innych częściach kraju, m.in. w Wheeling, pozwoliły odnaleźć kolejne szkielety gigantów, a także znaleziono niezwykłe czaszki osób o niskich czołach.

To odkrycie pokryło się w czasie z odkryciem wielkiej piramidalnej świątyni. Podobną gigantyczną świątynie znaleziono również w Marshall County na szczycie Mount Carbon.

W dolinie rzeki Cheat znaleziono 1774 osady, które stanowiły ” Miasto Gigantów „, w osadach tych znajdowały się liczne mogił skrywające gigantyczne szkielety, których wysokość przekraczała 245 cm.

Gigantyczna Królowa i Biały Gigant.

Niezwykłe ludzkie szczątki były znajdowane na terenie całego stanu Nowy Jork i New England, ich wiek określa się na conajmniej 9000 lat pne.

gi2

W raporcie z Syracuse Herald w 1983 roku, antropolodzy z Buffalo Museum of Science, zaprezentowali 1400 artefaktów wykopanych z kopca o nazwie Phoenix Hill.

W raporcie historycznym „History Livingston County, New York”, wydanym w 1824 roku, poinformowano, że w 1811 roku, na Mount Morris, odkryto wiele dziwnych artefaktów, ozdób, metalowych części, rur i wyrobów rękodzielnictwa ,które spoczywały obok pozostałości olbrzymiego szkieletu. Odkrywcą tego grobu był Adam Holslander.

W 1871 roku, raport specjalny gazety Cayuga NY informuje, że w zawalonym kopcu nad brzegiem Grand River odnaleziono 200 szkieletów. Szkielety te były zachowane w idealnym stanie. „Mężczyźni byli gigantycznego wzrostu, niektóre ze szkieletów miały ponad 280 centymetrów wysokości.”

Raport zauważa też, że zaginione w odmętach czasu miasto znaleziono na farmie w Dunville NY. Pod stertą dwóch ton węgla i różnych narzędzi, odnaleziono ślady dawnej kuźni.

Dalsze wykopaliska ujawniły tomahawki, koraliki i kilka fajek, niektóre wykonane były z grawerowanych psich czaszek. Odkopano także „czaszki, ogromnych rozmiarów i wszelkich kształtów, niektóre z nich są dwa razy większe od czaszek współczesnych ludzi.”

Oprócz ludzkich szkieletów znalezionych w Nowym Jorku, odkryto również artefakt nazwany „The Cardiff Giant” (Gigant z Cardiff), jest nim alabasterowa 3 metrowa statua nagiego człowieka, pokryta hieroglifami.

en.m.wikipedia.org/wiki/Cardiff_Giant

Posąg ten wywołał sensację na całym świecie i był wystawiany w Nowym Jorku. Pomimo ,że artefakt ten został nazwany fałszywką ,w Nowo Yorskich gazetach, naukowcy z Harvardu stwierdzili ,że badania przeprowadzone na oryginalnej statule potwierdzają jej autentyczność.

Perły Królowej i jej trybunał.

Odkrycia w stanie Ohio, przyniosły odsłonięcie 8 i 10 metrowych szkieletów ale ,to nie to znalezisko wprowadziło naukowców w zdumienie.

gi4

Do najważniejszych znalezisk, można zaliczyć tabliczki z Cincinnati zdobione hieroglifami oraz tkaniny, które przypominają te z Asyrii i Babilonu. Czaszki zbadane przez lekarza w Cincinnati, dowodzą, że wykonywano na nich skomplikowane chirurgiczne operacje mózgu.

Znaleziono również dowody istnienia w tamtych czasach zaawansowanej metalurgii, co stwierdzono po wyposażeniu kuźni i znaleziskach takich jak żużel, żelazo i specjalistyczne piły.

W kopcu w Chillicothe, odkryto natomiast metalowego perforowanego ptaka i rzeźbione figurki. W tym samym kopcu w Chillicothe odkryto dziesiątki szkieletów w maskach z miedzi, oraz , na głębokości 14 stóp „masywny szkielet zamknięty w miedzianej zbroi.”

Jeszcze bardziej zdumiewającego, odkrycia dokonano obok domu w West Hickory, gdzie ekshumowano „ogromny skorodowany żelazny hełm.”

gi8

W 1889 roku w południowym Ohio, odkryto pochowanego giganta wraz z kośćmi gigantycznej pantery oraz muszle i korale pochodzące z Oceanu Atlantyckiego .

Niesamowite, jest to wszystko co odkryto w Newark w stanie Ohio (1860 rok). Jak podano na stronie internetowej Ohio State University, znaleziono tam kilka naciętych i grawerowanych dziwnym pismem i hieroglifami kamieni.

„Święte Kamienie z Newark,” (en.m.wikipedia.org/wiki/Newark_Holy_Stones) są skondensowaną wersją Dekalogu i mają być dowodem na zasiedlenie Ameryki przez semitów (zaginione plemię).

Również w Newark, wykopano szkielet 2,7 metrowej Królowej pochowanej w bogato zdobionej biżuterii wykonanej z miedzi i pereł.

gi6

Kolejnego giganta znaleziono w Centralia, jego szkielet zamknięty był w miedzianej zbroi, a usta jego wypełnione były perłami ogromnych rozmiarów.

Ponadto w Bainbridge w stanie Ohio, odkryto cztery ciała zawinięte w pokryte perłami szaty. W jednym z kopców znaleziono także 500 tysięcy słodkowodnych pereł ,które otaczały dwóch gigantów w miedzianych kaskach.

W Cartersville, zespół badaczy z Smithsonian znalazł grobowiec ze „szkieletem giganta (220cm)”. Ten szkielet miał długie do pasa czarne jak smoła włosy.

Wokół tego olbrzyma, naukowcy odkryli w dzbanach jego organy, co świadczy o przygotowaniu ciała do mumifikacji. Na kamieniach sklepienia grobowca odkryto bogato zdobione inskrypcje.

Miedziane hełmy gigantów.

W stanie Indiana dokonano szeregu interesujących odkryć naukowych sprzecznych z dzisiejszym stanem wiedzy. Odnaleziono tam łącznie osiem idealnie okrągłych grobów z gigantami ubranymi w miedziane zbroje.

W 1888 roku, na terenie Logan Grey, grupa wojskowa prowadzona przez A.M Jonesa przeprowadziła ćwiczenia wojskowe na małej wyspie Eagle Lake, w stanie Indiana. Pod płaskim kamieniem, odkryli oni dziurę, która doprowadziła ich do wejścia do dwudziesto pięcio-metrowej jaskini mającej, piętnaście metrów szerokości i osiem metrów głębokości. Wewnątrz był szkielet olbrzyma pochowanego obok strumienia, który doprowadził ich z kolei do świętego basenu.

gi5

W 1889 roku, w pobliżu Kewanna, pod stojącym na szczycie kopca kamieniem znaleziono szkielet giganta. W Whitlock w stanie Indiana, kolejny gigant został znaleziony pod kamieniem na szczycie kopca w pozycji siedzącej.

Jedno z największych odkryć w historii odnotowano w „History of Jennings County – Indiana”, w 1885 roku. Napisano tam, że w 1881 roku na szczycie lokalnego kopca odkopano 3 metrowego giganta, którego głowa przyozdobiona była resztkami jasnych włosów.

W 1912 roku odkopano ogromne szczęki z podwójnymi rzędami zębów (podwójne uzębienie). Podwójne uzębienie to unikalna cecha niektórych gigantów, odkrytych również w innych częściach świata.

gi9

Wielka Piramida Mounds w Illinois.

Rozmiar zespołu Cahokia Mound porównuje się pod względem zarysu i wielkości do Wielkiej Piramidy. Piramida znajduje się przy głównym ujściu Missisipi, Missouri i Illinois Rivers, po drugiej stronie rzeki Mississippi na terytorium dzisiejszego St. Louis.

Całość tego terenu składała się z 120 dużych kopców. (80 z nich nadal istnieje) Na terenie tego miasta mieszkało około 40-50,000 ludzi, a trzeba wiedzieć, że dopiero Philadelphia w 18 wieku miała więcej mieszkańców.

Kopiec Mnicha jest największym piramidalnym tworem w kompleksie i ma 100 metrów wysokości, przy podstawie mającej 1000 stóp. Te pomiary wzbudziły zainteresowanie alternatywnych historyków, a także doprowadziły do licznych obliczeń astronomicznych, które wykazują wielkie podobieństwo trasowania do tego w Stonehenge i Teotihuacan.

Podczas wykopalisk na południe od Kopca Mnicha, archeolodzy znaleźli szereg drewnianych obelisków, które nazwali „American Woodhenge”, porównywać je można do kamiennych obelisków z Stonehenge i Woodhenge w Anglii.

Ponadto, w trakcie wykopalisk na kopcu nr 72, odkryto resztki drewnianej dachówki, którą była przykryta świątynia.

Na szczycie owego kopca znajdującego się na południe od Kopca Mnicha, archeolodzy znaleźli szczątki człowieka pochowanego na łóżku wykonanym z ponad 20.000 tysięcy morskich muszli oraz koralików ułożonych w kształcie sokoła ,którego głowa znajdowała się na wysokości czaszki zmarłego. Wyglądało to tak jakby zmarły leżał na ogromnym sokole.

Archeolodzy odkopali również na tym samym kopcu ponad 250 innych szkieletów. Uczeni twierdzą, że ponad 62 procent szkieletów to ciała złożone na ołtarzach ofiarnych.

Chociaż były to znaleziska o, których poinformowano opinie publiczną, po 1922 roku nie podawano już informacji o odnalezionych szkieletach gigantów.

W latach 2002 – 2010, odkryto wiele kuźni i starożytnych hut w, których obrabiano i hartowano żelazo i miedź. Znaleziska te były dowodem na zaawansowane metody obróbki metali w tym miedzi.

gi10

Na terenie Smithsonian w Waszyngtonie znajdują się dwie wykonane z piaskowca tabliczki o wielkości10 x 11 cali ,zawierające rzymskie inskrypcje, hieroglify i niezrozumiałe znaki.

W 1930 roku, Don Dickson opisał największe neolityczne miejsce pochówku na świecie, mieszczące się 90 mil na południe od Peoria niedaleko rzeki Illinois.

Dickson z University of Chicago, wykopał ponad 248 gigantycznych szkieletów. Cała odkryta przez niego metropolia zawierała ponad trzy tysiące szkieletów.

Kopce i Muzeum ze znaleziskami Dicksona przyciągały 75.000 odwiedzających rocznie.
W 1990 roku lokalne plemiona Indian doprowadziły do zamknięcia muzeum , a szczątki zmarłych zostały ponownie pochowane na plemiennym cmentarzu.

Jest to dziwne ponieważ nie stwierdzono powiązań genetycznych pomiędzy odkrytymi szkieletami (budowniczych kopców) ,a rdzenną ludnością tych ziem.

Ocalić kopce.

Na przełomie 19 i 20 wieku, a nawet dziś, gigantyczne kopce wymykają się świadomości i wiedzy współczesnych ludzi, uczonych historycznych kłamstw.

gi11

Rewolucja agrarna doprowadziła do zniszczenia większości kopców, wymazując ich istnienie z pamięci najstarszych obywateli.

Pomimo próby zniszczenia prawdy na terenie USA nadal istnieje ponad 100 tysięcy kopców kultury Missisipiańskiej. Choć to olbrzymia liczba ,szacuje się, że stanowi to tylko ułamek procentowy tego co było, można zobaczyć w 18 i 19 wieku.

W 1905 roku, Kongres USA postanowił skatalogować wszystkie istniejące kopce i zabezpieczyć przed zniszczeniem artefakty pozostawione przez budowniczych kopców. Pomimo tak szlachetnej decyzji fakty te zostały wytarte ze szkolnych podręczników i świadomości akademickiej.

Od tamtej pory, blisko połowa skatalogowanych kopców została zniszczona przez rolników i rosprzestrzeniające się miasta.

W przypadku miasta Cahokia, ostatni kopiec zniknął w 1964 roku. Oficjalnie te kopce miały być chronione jako National Historic Landmark, jednak prowadzona polityka gruntowa doprowadziła do sprzedaży gruntów w ręce prywatne, a rząd nie kwapił się aby płacić rekompensaty za utrzymanie kopców …

Co więcej kultura Missisipiańska oraz budowniczowie kopców do dziś dnia nie uzyskali statusu rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej i Północnej! Po prostu gdyby przyznano im taki status, trzeba byłoby przyznać się do wielowiekowego kłamstwa , trzeba było obalić wiele teorii, nauk i autorytetów…

gi12

Miedź

Rekonstruując prawdziwą historię budowniczych kopców w Ameryce, nie można zapomnieć o parku narodowym Isle Royal, położonym w Lake Superior, tuż przy Półwyspie Keweenaw w północnym Michigan.

en.m.wikipedia.org/wiki/Isle_Royale

Cały ten region usiany jest starożytnymi wyrobiskami górniczymi i głębokimi na 20 metrów rowami. Testy datowanie węglowego artefaktów wykonanych z miedzi wskazują, że niektóre z nich mają co najmniej 5700 lat, inne otwarte wykopaliska w tej okolicy są datowane na 8-10,000 lat.

Najbardziej zachowawcze szacunki dotyczące ilości pozyskanej miedzi w okresie tych dziesięciu tysięcy lat, mówią o ponad 500 tysiącach ton.

Inne dane o „Prehistorycznym wydobyciu miedzi w regionie Lake Superior ,” opublikowane w 1961 roku, szacują że wydobyto tam ponad 1,5 mld funtów miedzi.

Ponieważ naukowcy odmówili analizy europejskiej miedzi z tamtego okresu ,która najprawdopodobniej trafiała do Europy z Michigan, nikt nie był w stanie wyjaśnić, co stało się z wydobytą miedzią.

Czy miedź ta była przedmiotem handlu? O zastosowaniu jej w Stanach Zjednoczonych przez Budowniczych Kopców nie ma mowy, ponieważ przez setki lat odnaleziono nieliczne miedziane artefakty.

Niezależni naukowcy ustalili ,że działalność górnicza w tamtym regionie rozpoczęła się 8000 lat przed naszą erą ,a następnie gwałtownie zakończyła się około 1500 rpne.

Pokrywa się to z datą wybuchu wulkanu na kreteńskiej wyspie Thera (Santorini). Czy jest to realne ? Tak ponieważ na obszarze kopalni znaleziono drewno oraz narzędzia przywożone przez statki handlowe z Krety. Te same statki najprawdopodobniej przywoziły do Europy miedź.

Ponadto stwierdzono, że wydobycie miedzi wznowiony około 900 roku,
data ta pokrywa się idealnie z przybyciem wikingów do Ameryki.

Co należy zrobić z tymi niewątpliwie autentycznymi eksponatami? Napewno nie można pozwolić aby zakopano prawdziwą historię ludzkości wraz z ludźmi …

Robi się jeszcze dziwniej.

Stela z Davenport to mieszanka wybuchowa. Artefakt ten znaleziony została w indyjskim Kopcu w 1877 roku i zgodnie z badaniami przeprowadzonymi na Harvardzie przez profesora Barry Fella, stela zawiera zapis w języku egipskim, Iberyjsko-punickim i libijskim.

gi13

Smithsonian, oczywiście, mówi, a właściwie krzyczy, że Stela to podróbka. Smithsonian nie ,może jednak powiedzieć, że fałszywe są szkielety 100 gigantów, które instytucja ta znalazła w Poplar Bluff, każdy z nich ma ponad 250 cm wysokości.

Następnym niepodważalnym odkryciem archeologicznym jest odsłonięcie 35 domów o powierzchni ok. 30 metrów kwadratowych z Survey w Iowa, którym towarzyszy piramidalny kopiec świątynny o wysokości 25 metrów. W wiosce znaleziono 11 gigantycznych szkieletów, z których jeden miał podwójny rząd zębów. Ten ostatni szkielet padł łupem miejscowych rolników i w 1900 roku, było można go oglądać na witrynie sklepu w Williamsburgu.

Amerykańska Nasca i hieroglify w Kopcach Gigantów.

Najbardziej wyjątkowym aspektem kultury Wisconsin, nie są kopce domowe i świątynne, usiane grobami dziesiątków gigantów, ale niesamowite i ogromne kopce rytualne tworzone na szczytach gór, które zawierały effigy (en.m.wikipedia.org/wiki/Effigy ) ,czyli wyobrażenia zwierząt leśnych przywoływanych przez szamanów .

Szacuje się, że w jednym tylko okręgu w stanie Wisconsin, było ich pierwotnie ponad 10.000 tysięcy.
Nie jest przesadą stwierdzenie, że Wisconsin był starożytną wersją płaskowyżu Nazca w Ameryce Południowej, który znany jest na całym świecie z tysięcy zwierzęcych obrazów wyciętych w podłożu skalnym.

Obrazy, które odnajdujemy w Wisconsin wyobrażają ludzki, węże, jaszczurki, lisy, króliki, ryby i mamuty. Niestety nigdy nie podjęto żadnej próby uchronienia tych dzieł przed zniszczeniem.

en.m.wikipedia.org/wiki/Effigy_mound

Z bardziej tradycyjnych działań człowieka na tym terenie, archeolodzy odkryli dowody zaawansowanych działań kulturalnych i górniczych, sięgających co najmniej 9000 lat pne.

W wielu prywatnych kolekcjach odnaleźć można, artefakty z miedzi w tym włócznie, strzałki do dmuchawek, noże, haczyki i harpuny. Znaleziono również tekstylia, wiercone koraliki i nawet flety z kości, na których nadal można grać.

gi14

W Pelican Lake odkopano 8-metrowego giganta, podczas gdy w innym raporcie z Westport, wspomina się o znalezieniu wysokiego na 25 metrów giganta mającego w chwili śmierci 15 lat , pochowano go obok resztek gigantycznego 450 metrowego muru wznoszącego się na nasypie rzeki.

Zauważono, że mur został wykonany z czerwonej cegły, o ogromnej wielkości. W lesie w pobliżu brzegu, rozkopano kopiec, który zawierał kilka zakopanych gigantatycznych rolek tekstyliów i drobno-kamiennych siekier z gotowym wpustem.

Utracone Królestwo rudowłosych, niebieskookich Indianin.

W Mandan, Dakota Północna, francuscy badacze w 1738 roku, odkryli plemię o blond i rudych włosach oraz niebieskich oczach. Plemię było źródłem intensywnych spekulacji co do jego europejskich korzeni.

W 1796 roku odwiedził Mandan walijski badacz John Evans, który miał nadzieję na znalezienie dowodów, że ich język zawiera walijskie słowa. Evans przybył do St Louis i, został zatrudniony przez władze hiszpańskie aby poprowadzić wyprawę naukową brzegami rzeki Missouri.

Evans spędził zimę 1796/97 w Mandan, ale nie znalazł dowodów na walijskie pochodzenia języka używanego przez Indian.

gi15

W lipcu 1797 roku, Evans napisał do dr Samuel Jonesa, „Tak więc po przemierzeniu całej długości Missurie i w związku z moimi licznymi kontaktami z Indianami , jestem w stanie z całą stanowczością poinformować Pana , że nie ma takich ludzi jak Indianie walijscy. ”

W 1804 roku, Lewis i Clark w Mandan spotkali Sacagawea, który później wspomagał ich jako zwiadowca i tłumacz. Później, w 1833 roku, zachodni artysta George Catlin, który był również przekonany o europejskich korzeniach owych Indian, mieszkał z tym plemieniem i malował ich życie i ceremonie religijne.

Chociaż tradycyjni archeolodzy odrzucili wątek dziedzictwa europejskiego tego tajemniczego plemienia, to badania genetyczne Haplogrupy X zrobione na jednym z ocalałych członków plemienia dowiodły, iż Indianie Ci przybyli jednak z Europy .

Sekretne baseny, Sekretne jaskinie i sala Króla Gór.

gi16

Prowadząc szeroko zakrojone badania nad ukrytą historią gigantów w Ameryce, natknąłem się na książkę : „Aborygeni i Historia Tennessee,” dr Johna Haywooda, która została po raz pierwszy opublikowany w 1823 roku .

Haywood w wyczerpujący sposób łączy własne badania ze znaleziskami historycznymi dokonanymi w okolicach Tennessee. Jednym z jego niezwykłych odkryć było odkopanie wioski gigantów otoczonej murem. Na terenie wioski odnaleziono kamienne groty, masowe groby gigantów i cztery pionowo stojące kamienie, tworzące idealny kwadrat, w środku tego kwadratu pochowane było ciało 8 metrowego giganta .

Około dziesięciu mil od Sparty ,Haywood znalazł szkielet innego 8-metrowego giganta pochowanego pomiędzy 4 okrągłymi kamieniami. W grobie znaleziono także starożytne zabawki.

gi17

Być może jego najbardziej niesamowitym znaleziskiem były małe kopce, które zawierały szczątki małych postaci – ludzi o „księżycowych oczach „, którzy, być może byli Pigmejami, towarzyszącymi gigantom.

Mówi się, że owi Pigmeje pierwotnie przybyli z Północnej Karoliny, a legendy mówią, że byli złośliwy i lubowali się w nocnym trybie życia. Indianin z plemienia Cherokee lore opowiada, że jego przodkowie prowadzili wojnę z ludźmi zwanymi Moon-Eyed we wsi Murphy, na terenie Karoliny Północnej i Zachodniej w Tennessee.

Oprócz licznych gigantów i Pigmejów, Haywood odkryl róg myśliwski wykonany z kamienia, rzeźbione z kości Mastodonta trąbki oraz posągi z steatytów . W jaskini na południowym brzegu rzeki Cumberland, znaleziono sekretny pokój o powierzchni 25 stóp kwadratowych będący arcydziełem inżynierii, ponieważ zawierał wiele rzeźbionych skalnych półek z dobrze zachowanymi szkieletami gigantów o blond włosach.

Poza Spartą, w innym pochówku na szczycie pobliskiego wzgórza, znaleziono rzeźbione w kości słoniowej kulki, podczas gdy w innym miejscu odnaleziono monety przedstawiające wodospad z Ohio i Klaudiusza II Maksymina .

W 1794 roku odnotowano, że odkryto starożytne wyżarzane i hartowane narzędzia miedziane.

Księżycookie dzieci i Mika.

gi18

Chociaż kultura Północnej i Południowej Karolina nie jest powszechnie znana, a budowniczowie kopców nie istnieją w świadomości społecznej, oba te regiony mają długą i barwną historię. Giganci, Pigmeje zwani „księżycookimi dziećmi”, starożytne kopalnie miedzi i miki… Ta ostatnia, służyła do wykładania piecy i palenisk w odnajdywanych kopcach, oraz do wytwarzania ozdób.

Najstarsze groty włóczni jakie kiedykolwiek znaleziono odkryto w Pee Dee Basin w Carolinie południowej, Florencji, Darlington, Marlboro i Marion.

Najstarszy z nich znaleziony w Clovis datowany jest na 10000 lat pne. Oprócz grotów włóczni, odnaleziono najstarsze fragmenty ceramiki w Południowej Karolinie. To jest to, co dziś nazywamy „włóknem hartowanym”.

W Północnej Karolinie, znaczące znaleziska dokonano w Yadkin Caldwell County w 1883 roku , gdzie odkryto cztery 7 metrowe szkielety pochowane w pozycji siedzącej.

W innym miejscu, u podnóża North Carolina, odkopano 26 szkieletów w nietypowych pozycjach pogrzebowych . Zwłoki leżały lub siedziały na lini okręgu kopca ze stopami skierowanymi do środka. Na środku owego kopca stał szkielet w pozycji stojącej na dużym kamiennym ołtarzu.

Oprócz wymienionych powyżej legendarnych kopalń miedzi znajdujących się w północnej części półwyspu Michigan, znaleziono kopalnie miki w Karolinie Północnej , która jest najbogatszym miejscem występowania zasobów naturalnych w Ameryce Północnej.

gi19

Znaczenie miki do kultury budowniczych kopców nie, można przecenić. W Stanach Zjednoczonych i Meksyku, liczne pochówki w kopcach ujawniły mnóstwo wykonanej z miki biżuterii, ozdób i dekoracji.

Świątynia.

Choć kompleks kopców w Cahokia w pobliżu St. Louis, uważany jest za główną stolicę kultury Missisipiańskiej, to najstarszą świątynie tej kultury odkryto w Luizjanie.

Nieopodal świątyni toczyło się życie handlowe, był to największy rynek handlowy starożytnej Ameryki, i tutaj nawet tradycyjni uczeni, nie mogą polemizować z faktami.

Rdzeń placu handlowego miał około 500 akrów (2,0 km2), choć badania archeologiczne wykazały, że powierzchnia całkowita placu handlowego rozciągała się na powierzchni 5 kilometrów i ciągła się wzdłuż tarasu rzeki.

Monumentalna budowla jest grupą sześciu koncentrycznych, usypanych z ziemi naw idących promieniście w stronę rzeki.

Dookoła tego wszystkiego usiane są liczne kopce i plantacje. Miejsce to miało być wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w styczniu 2013 r.

Zdecydowana większość artefaktów odkrytych w Cahokia to ozdoby wykonane z lessu, monety, drewniane bale i liny.

gi20

Chociaż archeolodzy nurtu oficjalnego milczą na temat znalezionych szkieletów, robotnicy w Winnsboro LA, odnaleźli szkielety mające po 360-390 cm wysokości.

Robotnicy w kilku wywiadach zauważyli, że „czaszki były zachowane w idealnym stanie, a ich szczęki są na tyle duże, że można schować w nich ciało dziecka.”

W Alabamie, odkopano 400 szkieletów, które przewieziono do Muzeum Historii Naturalnej w Moundville (Alabama) , szacuje się, że niektóre szkielety datowane są na 3000 rok przed naszą erą, największy z nich ma 250 cm wysokości.

Texascy Giganci na plaży.

W Teksasie, gdzie wszystko jest wielkie, okazało się, że ich giganci byli mniejsi niż Ci znajdowani w innych częściach kraju.

W San Antonio, prasa w 1931 roku ogłosiła, że federalny zespół archeologiczny WPA we współpracy z University of Texas, odkrył to, co w tamtym czasie było nazywane „największą ludzką czaszką na świecie”. Odkrycia tego dokonano w Victoria County w Teksasie.

„Szczątki olbrzyma odkopano na plaży, a fotografie ujawniają, że czaszka ” jest dwa razy większa od czaszki normalnego człowieka.”

Dr Hedlickson w komunikacie prasowym powiedział, że „… znaleziska w Teksasie zaczynają potwierdzać tezę, że człowiek żył tutaj już 40.000 – 45.000 lat temu.”

Inne „Texaskie” znaleziska, są również imponujące. Są to rozbudowane przykłady ceramiki i ozdób z miedzi , powiązanych z kulturą Caddo ,która zamieszkiwała południowy Teksas, Oklahome, Minnesote, Luizjane i Arkansas.

Ponadto, w Oklahomie, odkryto resztki miasta zamieszkiwanego przez 100.000 osób, odnaleziono tam kuźnie, oraz nowoczesny system irygacyjny.

gi21

Ten system irrygacyjny oraz podziemne kanały są bardzo ważne, ponieważ zamykają one usta tym którzy twierdzą ,że miasto to nie mogło istnieć z powodu braku źródeł świeżej wody.

Odnalezienie podziemnych kanłów i jaskiń doprowadziło badaczy do Comal County Springs w New Braunfels, to z tego miejsca słodka woda wędrowała kanałami do miasta.

Comal County Springs dostarczało 212000000 galonów świeżej wody co 24 godziny.

Oprócz dostarczania świeżej wody, kompleks kanałów i jaskiń zwany kompleksem Bremher Cave, ( rozciągający się w promieniu dziesięciu mil ) jest badany ze względu na niezwykła akustykę tego miejsca, w którym szept słyszany jest w odległości dwóch i pół mili. Niestety nadal nie wiemy czy jest to dzieło naturalne czy wytwór geniuszu człowieka.

Znikające Miasta.

W świetle dokonanych odkryć musimy całkowicie zmienić swoje wyobrażenie na temat historii, archeologii, geologii i wielu innych dziedzin nauki i życia. Kłamstwa Darwina powinny być wymazane z podręczników historii jako szkodliwy bełkot szaleńca ,który pragnie ukryć prawdę przed światem w imię wyższych idei tajnych bractw.

http://newspaper.hvs.pl/inzynieria-zgody-wydaje-sie-tobie-…/

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolu…/

Gigantyczne mumie pochodzące z 8000 roku pne, odnalezione w jaskini w Nevadzie owinięte były w wyrobu włókiennicze ,których jakość pozwoliła in przetrwać po dziś dzień…

Takich odkryć są tysiące.
Ale żadne z tych znalezisk nie będzie miało najmniejszego sensu dopóki nie przekroczymy granicy zakłamania, i nadal pozwolimy się oszukiwać w imię władzy elit. Istnieją dwa równoległe światy : prawdy dla elit i kłamstwa oraz obłudy dla niewolników.

Musimy wiedzieć, że gigantyczny wybuch wulkanu , gdzieś około 5000 roku pne, w zachodnich regionach Stanów Zjednoczonych (Kalifornia, Nevada , Arizona, Nowy Meksyk), doprowadził do zalania tych terenów wodami ogromnego jeziora o nazwie Lohanton, które było tak duże jak największe z Wielkich Jezior i znajdowało się na wysokości 5000 stóp.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Lake_Lahontan

W Lene Lenapi, Indianie na wschodnim wybrzeżu Ameryki, mówią, że początkowo mieszkali na Zachodzie, ale ich świat został zniszczony przez pożar i lawę. Ludzie ci zmuszeni byli przenieść się na drugą stronę rzeki Missisipi w poszukiwaniu pożywienia i schronienia.

http://historiazakazana.hvs.pl/opowiesc-o-wydluzonych-czas…/

C.D.N

Liga Świata
Dydymus

Reklamy